Обчисліть опір ділянок електричних кіл опір кожного резистора становить 6 ом


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

маємо ланцюг з трьох послідовно з'єднаних ділянок, отже Ro = R + R2456 + R, 1 / R2456 = 1 / (R + R + R) + 1 / R = 1 / (60 + 60 + 60) + 1/60 = 1 / 180 + 1/60 = 4/180; R2456 = 180/4 = 45 Ом, Ro = 60 + 45 + 60 = 165 Ом