Швидкість потяга за 20 с зменшилася з 72 до 54 км/год. Запишіть формулу залежності швидкості від

часу і побудуйте графік цієї залежності ​

Ответы на вопрос

Отвечает Афанасьев Иван.

ответ: V= 20-0,25t

Объяснение:

Дано:

t=20 с

V⁰= 72 км/год

V= 54 км/год

V(t)-?

переводимо:

72000/3600=20 м/с

54000/3600=15 м/с

V=V⁰+at

a=(V-V⁰)/t= (15-20)/20=0.25 м/с

V= 20-0,25t