Електроквадроцикл розвиває швидкість 2,8 за сили тяги 90 Н. Визначте кKд двигуна квадроцикла,

якщо він пра-цює від батареї акумуляторів, напруга на виході якої дорів-нює 48 В, а сила струму в обмотці двигуна — 7 А.​

Ответы на вопрос

Отвечает Юргенс Вася.

Ответ:

Объяснение:

Полная мощность:

Aпол = U·I = 48·7 = 336 Вт

Развиваемая мощность:

Nраз = F·V = 90·2,8 = 252 Вт

Тогда:

КПД = Nраз / Nпол = 252 / 336 = 0,75   или   75%