Левеня і Кенгуру схопились за кінці легкого горизонального стержня, підвішеного на нерозтяжній

нитці і зависли в повітрі. На якій відстані від Кенгуру знаходиться точка підвісу, якщо довжина стержня a. Маса Кенгуру 2m, Левеня 8m.​ А: а/2 Б: а/3 В: а/4 Г: 4а/5

Ответы на вопрос

Отвечает Маньков Максим.

Ответ:

Объяснение:

пусть до кенгуру расстояние -у , тогда

По правилу моментов

(y)*2m = 8m*(a-y)

2*y = 8*a - 8*y

y = 4*a - 4*y

5*y = 4*a

y = 4*a / 5

Ответ Г