Тыныштықтан қозғалған дене 4 с уақыт өткенде 16 м жүреді. Дененің үдеуі мен үшінші секундтың

соңындағы жылдамдығын анықта. Жауапты берілген орынға жаз.

Ответы на вопрос

Отвечает Гриценко Диана.

Ответ:0.25м/с

Объяснение:

t=4c v=s/t v=4c/16м=0.25м/с

S=16м

v-?