Яку роботу виконує електричний струм під час електролізу нікелю масою 800 г, якщо напруга між

електродами 0,9 В? електрохімічний еквівалент нікелю 0,0000003 кг/кл. Прошу дуже потрібно

Ответы на вопрос

Отвечает Долгова Виолетта.

Відповідь:

2.4 МДж

Пояснення:

Запишемо закон електролізу Фарадея: m=kIt, t*I=m/k

Тоді роботу електричного струму можна знайти за формулою: A=UIt=Um/k=0.9 В*0.8кг/0,0000003 кг/кл=2.4 МДж