Пліззз напишіть Яку кінетичну енергію має велосипед масою 70 кг, який рухається із швидкістю 36

км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Кирилл.

Відповідь:

350 Дж.

Пояснення:

E_{k} = \frac{mv^{2} }{2}.

Переведемо всі значення в СІ:

7 кг = 7 кг

36 км/год = 10 м/с

Підставляємо:

E_{k} = \frac{7 * 10^{2} }{2} = \frac{7 * 100}{2} = \frac{700}{2}=350 Дж.

Отвечает Бекбаева Жазира.
Пліззз напишіть Яку кінетичну енергію має велосипед масою 70 кг, який рухається із швидкістю 36 км/год