Рівняння рівномірного прямолінійного руху має вигляд x = -100+5t. Якою буде координата тіла через

10 с

Ответы на вопрос

Отвечает Кондратьева Ульяна.

Ответ:

Объяснение:

x(t) = - 100 + 5·t

x(10) = - 100 + 5·10 = - 50 м