Однорідне магнітне поле, індукція якого 0,2 Тл, діє із силою 4 Н на провідник зі струмом. Визначте

силу Ампера, що діятиме на цей провідник, якщо магнітна індукція збільшиться в 3 рази

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлева Леся.

Дано:

β₁ = 0.2 Тл

F₁ = 4 Н

β₂ = 3β₁

F₂ = ?

F₁ = β₁ · I · ι · sin α

F₂ = β₂ · I · ι · sin α

\frac{F1}{F2} = \frac{B1IL*sin(a)}{B2IL*sin(a)}  = \frac{B1}{B2} = \frac{B1}{3B1}= \frac{1}{3}

3F₁ = F₂

F₂ = 3 · 4 Н = 12 Н.

Відповідь: 12Н.