Резистори, опори яких 2 і 3 Ом, з'єднанні послідовно й підключенні до джерела постійної напруги 15

В. Знайдіть силу струму в колі​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Roбщ=2+3= 5 Ом, I=U/R=15/5= 3A -ответ