Напруга в мережі 120В. Опір кожної з двох електричних ламп увімкнених в цю мережу 240 Ом. Визначте

силу струму в кожній лампі при послідовному і паралельному з'еднанні.

Ответы на вопрос

Отвечает Бездетко Алексей.

Ответ:

Объяснение:

1) Соединение последовательное:

R₀ = 2·R = 2·240 = 480 Ом

I₁ = I₂ = I = U / R₀ = 120 / 480 = 0,25 А

2) Соединение параллельное:

R₀ = R / 2 = 240/2 = 120 Ом

U₁ = U₂ = U = 120 В

I₁ = U₁ / R₁ = 120 / 240 = 0,5 А

I₂ = U₂ / R₂ = 120 / 240 = 0,5 А