Яку роботу виконає трактор який перетягує причіп із силою 15.000 Н на відстань 300 метрів ?

ПОМОГИТЕ ПОЖАЙЛУСТА, И розпишите всё буду очень благодарна ❤❤❤❤​

Ответы на вопрос

Отвечает Корнишина Анна.

F=15000 H

s=300 м

А-?

А=Fs

A=15000▪300= 4,5▪10^6 Дж

Отвечает Гусева Катёна.

Дано:

F = 15000 H

S = 300 м

A – ?

Решение

A = F * S = 15000 * 300 = 4500000 Дж

Ответ: = 4500000 Дж.