Яку потужність споживає резистором 2 ОМ, якщо напруга на його кінцях 20 В?


Ответы на вопрос

Отвечает Жаров Александр.

Ответ:

Y=U÷R

Y= 20÷2=10A

P=YU

P=10A×20Bт

Р=200Вт