Автомобіль гальмував протягом 5 с. При цьому швидкість автомобіля зменшилась від 100 км/год до 25

км/год. Який шлях проїхав автомобіль за час гальмування? ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУСТА!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ефимов Никита.

Ответ:

∆v=(100-25)=75км/ч=75*10/36=20.83 м/с,

а=20.83/5= 4.17м/с², s=at²/2=4.17*5²/2=52.1 м