600 г глицеринді 20 градустан 60 градусқа дейін жылыту үшін қанша жылу мөлшері қажет


Ответы на вопрос

Отвечает Тимофиевич Степан.

Q=c*m(t2-t1)

c-меншікті жылу сыйымдылығы.

Q=2400*0,6(60-20)=57 600 Дж=57,6 кДж

Жауабы :Q=57 600 Дж н/се 57,6 кДж