автонавантажувач рухається рівномірно вздовж ряду контейнерів. контейнери завдовжки 12 м кожни,

стоять упритул один до одного. з якою швидкістю рухається автонавантажувач, якщо porsche 5 контейнерів він проїжджає за одну хвилину?​

Ответы на вопрос

Отвечает Вівсяна Анастасія.

Ответ:

1 хв = 60 с

л = 5*12 = 60

в = 60/60 = 1 м/с

ответ 1 м/с