Афтонавантажувач рухається рівномірно вздовж ряду контейнерів.Контейнери, завдовжки 12м

кожний,стоять упритул один до одного.З якою швидкічстю рухається автонавантажувач, якщо повз 5 контейнерів він проїжджає за 1 хв?​

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Паша.

Ответ:

Объяснение:

12 x 5 = 60 м за 60 сек

Отже, можемо визначити швидкість:

S= t · v

V = S÷t

V = 60 ÷ 60

V = 1 м/c