Яка кількість теплоти потрібна для нагрівання свинцевої деталі масою 5 кг від 20 до 80 градусів​


Ответы на вопрос

Отвечает Ким Аида.

Ответ:

42 000Дж

Объяснение:

с=140дж/кг*С

m=5 кг

t1=20 C

t2=80 C

Δt=t2-t1=80 C- 20 C=60 C

Q=cmΔt=140(дж/кг*С)*5 кг*60 C=42 000Дж