Яка кількість теплоти виділяється в навколишнє середовище при остиганні латунного тіла масою 200 г

від 170°С до 120°С? Відповідь подайте в кДж

Ответы на вопрос

Отвечает Цыбульский Дарий.

Відповідь:

Q= 4 кДж

Пояснення:

Q=cmt

t=t1-t2=170-120=50 С

c=400 Дж/кг*С

Q=0.2*400*50=4000 Дж=4 кДж