Чи зміниться період коливань нитяного маятника, якщо довжину нитки збільшити в 4 рази? Якщо

зміниться, то як? Відповідь обгрунтуйте.

Ответы на вопрос

Отвечает Мартьянов Артём.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

L₁

L₂ = 4·L₁

________

T₂ / T₁ - ?

Т₁ = 2π·√ (L₁/g)

Т₂ = 2π·√(L₂/g) = 2π·√(4·L₁/g) = 2·(2π·√(L₁/g)) = 2·T₁

T₂/T₁ = 2

Период колебаний увеличится в 2 раза.