вершник їхав 3 години зі швидкістю 50 км/год, а на подальші 150 км витратив 4,5 годин. яка середня

швидкість на всьому шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Кищенко Валерия.

Ответ:

за первые 3 часа проехал 3*50=150км

всего 300 км за 7.5 часов, значит Vср= 300/7.5= 40 км/час