3. (5 балів) Маса пробірки, заповненої до країв водою, становить 50 г. Маса цієї ж пробірки,

заповненої водою, з шматком металу в ній масою 12 г становить 60,5 г. Визначте густину металу, поміщеного в пробірку. Густина води 1 г / см 3 . Відповідь виразити в одиницях системи СІ. 4. (5 балів) У США і Великобританії для вимірювання об’ємів іноді використовують рідку унцію (позначають fl. Oz., 1 fl. Oz. = 29,6 мл). На парфумерному заводі 1 тонну сировини використовують для виробництва 80 м 3 одеколону, який потім розливають у флакони об'ємом 2,0 fl. oz. Розрахуйте, скільки тонн сировини потрібно закупити для виробництва партії одеколону в 5 мільйонів флаконів. 5. (5 балів) За григоріанським календарем високосними (що складаються з 366 діб) вважаються роки, номери яких кратні 4, за винятком років, номери яких кратні 100, але не кратні 400. Скільки діб становить середній григоріанський рік?

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Даяна.

Відповідь:

3. ρ = 8000 кг/м³     4. 3700 кг або 3,7 т      5.не розумію

Пояснення:

3. Об'єм пробірки 50 см³ , бо густина води 1 г / см 3 а Маса пробірки, заповненої до країв водою, становить 50 г

знайдемо об'єм металу

60,5-12=48,5 г води в пробірці з металом ,це 48,5см³

50-48,5=1,5 см³ об'єм металу

густина металу

ρ=m/V

ρ=12/1,5

ρ=8 г/см³ в одиницях системи СІ це кг/м³

ρ = 8000 кг/м³

4. 1 тонна =1000 кг

ρ=m/V

ρ=1000/80

ρ=12,5 кг/м³ сировини для виготовлення одеколону

1 fl. Oz. = 29,6 мл ,тому що флакон 2 fl. Oz.

Об'єм флакона = 29,6*2 = 59,2мл

Об'єм 5 мільйонів флаконів = 59,2*5 000 000=296000000мл

296000000/ 1000000=296 м³

m=V*ρ

m=296*12,5

m=3700 кг або 3,7 т

5.не розумію як розрахувати