Розрахуйте кількість теплоти, необхідну для збільшення температури латунної заготовки від 27 до

237 °С. Її маса 35 кг. Срочно!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Кристина.

Объяснение:

∆t=237-27=210 °С

m=35 кг.

c(латуні)=400

Q=cm∆t

Q=400*35*210=2940000 Дж= 2940кДж

Відповідь:2940кДж