Пластикову пляшку у якій було 200 г води за температури 0 градусів помістили в морозильну камеру.

Визначте кількість теплоти що виділилась під час кристалізації води

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Дарья.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 200 г = 0,2 кгλ = 3,3·10⁵ Дж/кг

_______________

Q = λ·m = 3,3·10⁵ ·0,2 = 66·10³ Дж    или    66 кДж