На кінці важеля, що має масу 400 г, діють сили 20 Н і 86 Н. Відстань від точки опори до точки

прикладення більшої сили дорівнює 20 см. Визначте довжину важеля, якщо важіль перебуває в рівновазі.

Ответы на вопрос

Отвечает Айманов Галымжан.

Ответ:

F1 = 40 H

F2 = 240 H

d2 = 25 см

___________

d1 - ?

По правилу рычага:

F1*d1 = F2*d2

d1 = F2*d2 / F1 = 240*25/40 = 150 см