На кінцях важеля діють сили 40 Н і 240 Н, відстань від точки опори до більшої сили 25 см. Визначте

довжину важеля, якщо важіль перебуває в рівновазі.

Ответы на вопрос

Отвечает Щербакова Соня.
F1 = 40 H
F2 = 240 H
d2 = 25 см
___________
d1 - ?

По правилу рычага:
F1*d1 = F2*d2
d1 = F2*d2 / F1 = 240*25/40 = 150 см