на провідник довжиною 0,5 м, розташований в однорідному машнітному полі з індукцією 0,08 Тл

перпендикулярно до магнітних ліній, діє сила 0,16 Н.Яеа сила струму в провіднику

Ответы на вопрос

Отвечает Оспанов Роман.

Ответ:

Объяснение:

Сила Ампера:

F = B·I·L·sin 90°

Сила тока:

I = F / (B·L·sin 90°) = 0,16 / (0,08·0,5·1) = 4 A

Работа:

A = F·S

Путь:

S = A / F = 2,7·10⁻³ / 1,8·10⁻³ ≈ 1,5 м