Знайти радіус заокруглення залізниці, по якій рухався поїзд зі швидкістю 72 км/год і доцентровим

прискоренням 0,5 м/с​

Ответы на вопрос

Отвечает Борисов Сергей.

Ответ:

800 м

Объяснение:

v=20 м/с    a=0.5 м/с²    R=?

===

a=v²/R  ------>   R=v²/a=20²/0.5=800 м

=====================================