Обчисліть кількість речовини і масу 9.03*10^23 молекул вуглекислого газу плз​


Ответы на вопрос

Отвечает Евстегнеев Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

Дано

N(CO2) =9,03*10²³ молекул

Na =6*10²³ 1/молекул

Найти

n(CO2)

n(CO2) = N(CO2) / Na = 9,03 *10²³ / 6*10²³ = 1,5 моль