Якщо хлопчик рівномірно пробігає 360 м за 2 хв то його швидкість становить?​


Ответы на вопрос

Отвечает Кибешова Алиса.

Відповідь:

180 м/хв  

3 м/с

10,8 км/год

Пояснення:

V=S/t

V=360/2

V=180 м/хв

180/60=3 м/с

180*60/1000 = 10,8 км/год