СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА!!! Кастрюля нагрілася від 20°С до 70°С вона зроблена із заліза і має масу 800г.

Скільки на це пішло тепла?​

Ответы на вопрос

Отвечает Іванов Даніл.

Ответ:

168000000 дж

Объяснение:

Q=cm(t2-t1)

c воды 4200

Q=4200*800*50=168000000 дж