Обчислити об'єм кімнати довжиною 500 см шириною 3 м і висотою 2,5 м.​


Ответы на вопрос

Отвечает Цаллагова Сабина.

Ответ:

37,5м в кубе

Объяснение:

V=a*b*c= 500см*3м*2,5м=5м*3м*2,5м=37,5м в кубе