З якою швидкістю впаде камінь, якщо його відпустили з деякої висоти без початкової швидкості? Час

падіння дорівнює 4с​

Ответы на вопрос

Отвечает Скоробогатый Деня.

Ответ:

Объяснение:

S = g*t^2 /2 = 10*4^2 / 2 = 160/2 = 80 метров