При проходженні по провіднику електричного струму протягом 10 хвилин відбувається робота 60 кДж.

Напруга 180 В. Чому дорівнює опір провідника?

Ответы на вопрос

Отвечает Орысбаев Абдурахим.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

t = 10 мин = 600 с

А = 60 кДж = 60 000 Дж

U = 180 B

__________________

R - ?

По закону Джоуля - Ленца:

A = Q = I²·R·t

но:

I = U / R

Тогда:

А = U²·R·t / R² = U²·t / R

Сопротивление:

R = U²·t / A

R = 180²·600 / 60 000 ≈ 320 Ом

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

R = 324 Ом

Объяснение:

За закон Джоля-Ленца Q = I^{2} * R * t = \frac{U^{2}t }{R}

Звідси R = \frac{U^{2}t }{Q}

R= 324 Ом

Как-то многовато)