Першу половину свого шляху мерседес рухався із середньою швидкістю 120 км/год, а другу половину

шляху - із середньою швидкістю 100 км/год. Визначити середню швидкість мерседесу на всьому шляху. (109,1 км/год)

Ответы на вопрос

Отвечает Вихляева Алёна.

Ответ:

Объяснение:

V1 = 120 км/год

V2= 100 км/год

S весь путь

Vc = ?

t1 = (S/2)/ V1 = S / (2*120) = S / 240

t2 = (S/2)/ V2 = S / (2*100) = S / 200

t1+t2 = (S / 240) + (S / 200) = S* ((200+240) / (200*240)) = S*44 / 4800

Vc = S / (t1+t2) = S/ (S*44 / 4800) = 4800 / 44 = = 109.1 км/год