Першу половину свого шляху мерседес рухався із середньою швидкістю 120 км/год, а другу половину

шляху - із середньою швидкістю 100 км/год. Визначити середню швидкість мерседесу на всьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Гриценко Дарья.

Ответ:

Прости, я незнаю пока !

Отвечает Тратас Ульяна.

Ответ:

S1=V=120 км/год

S2=100км/год

V=S1-S2=120-100=20км/год на протяжении всего пути