два потяги рухаються одночасно назустріч один одному зі швидкостями 35 м за с та 72 км за год

довжина першого потяга 400 м визначити скільки часу пасажир 2 потяга зможе дивитися у вікно 1 потяга

Ответы на вопрос

Отвечает Польская Александра.

Ответ:

Дано:

V1 = 72 км/ч = 20 м/с V2 = 54 км/ч = 15 м/с

t=14 с

Скорость сближения: V=V1+y2 = 20+15=35 м/с

Длина поезда:

S=V*t = 35*14 = 490 мэ