Стовп освітлений сонцем відкидає тінь довжиною 6.9 м вертикальна паля висотою 1 м довжиною 1, 1

метр. Визначте висоту стовпа?

Ответы на вопрос

Отвечает Дрёмина Милана.

Ответ:

Дано:

L=6,9 м

h= 1 м

l= 1,1 м

Знайти:

Н-?

Объяснение:

H/h=L/l=> H=h×L/l

H=1м×6,9и/1,1м=6,3м