Знайдіть прискорення тіла масою 50г, якщо F1 = 4H, F2 = 6H


Ответы на вопрос

Отвечает Черняк Влад.

200 Н/кг

Объяснение:

F=F1+F2=6+4=10Н

g=F:m=10H:0,05кг=200Н/кг.