За 30 секунд точка на колі радіусом 20 см робить 30 обертів, знайти прискорення


Ответы на вопрос

Отвечает Ананич Анастасия.

Ответ:

R=20см=0.2

w=2πN/t=2*π*30/30=2π рад/с

ускорение а=w²R=4π²*0.2= 0.8π² м/с²≈ 8м/с²