Газ об'ємом 6м кубічних під тиском 2*10 в степені 5па. яка робота виконана під час ізобарвного

нагрівання від 285 к до 360к​

Ответы на вопрос

Отвечает Фенцель Артём.

Ответ:

3,2*10^5 Дж

Объяснение:

V1=6 м³    p=2*10^5 Па    T1=285 K     T2=360 K       A=?

===

p=const

V1/T1=V2/T2

V2=V1*T2/T1=6*360/285=7.6 м³

A=p*(V2-V1)=2*10^5*(7.6-6)=3.2*10^5 Дж

=============================