А чи знали ви, що в Африці та Америці є так звані войовничі мурахи, які вбивають все живе на

своєму шляху. У мурах, як і в усіх комах, пошість ніг, а кожна нога складається з трьох суглобів. Якби людина маланастільки ж сильні ноги, які мають мурахи, то могла б бігати зішвидкістю скакуна близько 55км/ год. За який час людина змогла бподолати відстань у 660км?​

Ответы на вопрос

Отвечает Харламов Рома.

Ответ:

v = 55 км/год

S = 660 км

S = vt => t= S/v = 660/55 = 12 год