З якою мінімальною силою потрібно двома пальцями стискати олівець, маса якого 10 г, щоб утримувати

його у вертикальному положенні? Коефіцієнт тертя між олівцем та пальцями дорівнює 0,2.

Ответы на вопрос

Отвечает Семёнов Семён.

Ответ:

Дано:

m=10г=0,01 кг

M=0,2

Fт.-?

Fт.=M*N

N=m*g

N=0,01*10=0,1 H

Fт.=0,2*0,1=0,02 H

Объяснение: