Знайди індуктивність провідника, в якому збільшення сили струму від 1,5А до 3,5А протягом 0,25с

збуджує ЕРС самоіндукції 20мВ Відповідь: L = 2,5 мГн​

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Карина.

Відповідь:2,5мГн

Пояснення:

L-?                  ξ=L(I₂-I₁)/Δt

I₁=1,5A

I₂=3,5A           L=ξΔt/(I₂-I₁)

Δt=0,25c

ξ=0,02В          L=0,02·0,25/(3,5-1,5)= 0,0025Гн=2,5мГн