Обчисліть кількість теплоти , яка виділиться під час охолодження алюмінієвого бруска від 50 ° до 20

°. наскільки градусів на грілася б вода , об'єм як. ої 400 см3 , температура 10 ° , такою самою кількостю теплоти ?

Ответы на вопрос

Отвечает Каштальян Алиса.

Ответ:

Объяснение:

1)

Брусок охлаждается:

Q₁ = c₁·m₁·(t₁ - t₂) = 880·m₁ (50-20) = 26 400·m₁    Дж

2)

Нагреваем воду:

Q₂ = c₂·m₂·Δt = 4200·0,4·Δt = 1 680·Δt     Дж

3)

Приравняем:

1 680·Δt = 26 400·m₁

Δt = 26 400·m₁ / 1 680 ≈ 15,7·m₁     (°C)

ВНИМАНИЕ! Необходимо знать массу m₁ алюминиевого бруска!