Автобус рухаючись зі швидкістю 54км/год доїхав від одного населеного пункту до іншого за 10 хвилин.

З якою швидкістю повинен рухатися пішохід щоб подолати ту саму відстань за 2 години? Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Белоусов Данил.

Ответ:

S = v*t = 54 * 0,16(6) = 8.9(9) км

v = S/t = 8.9(9) / 2 =  приблизительно 4.5 км/ч