Автобус, рухаючись зі швидкістю 54 км за год, доїхав від одного населеного пункту до іншого за 10

хв.З якою швидк.повинен рухатись пішохід, щоб подолати ту саму відстань за 2 год

Ответы на вопрос

Отвечает Денисенко Елена.
Дано:
V1=54 км/год=15 м/с              S=V*t
t1=10 хв=600 с                       S1=V1*t1=15*600=9000 м
t2=2 год=7200 с                      S1=S2 (за умовою задачі)
____________________            V2=S2:t2=9000:7200=1,25 м/с
V2-?