5. До пружини жорсткість якої 500 Н/м, підвісили вантаж масою 3 кг. Знайдіть видовження пружини?

(2 бали)6. Потяг на початку руху розвиває максимальну силу тяги 650 кН. Яке прискоренняотримає потяг масою 3250 т, якщо коефіцієнт опору дорівнює 0,005? срочно!!!!!!!!​хотя бы один вопрос!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Бажанов Илья.

Ответ:

5. F=kx, x=F/k=mg/k=3*10/500=0.06 м