Визначити питому теплоємність металу з якого виготовлена деталь масою 200г, якщо для її нагрівання

на 30 градусів затратили 5520 Дж.​

Ответы на вопрос

Отвечает Резникова Анна.

Ответ:

c = 920 Дж/кг × °С

Объяснение:

c = Q/m×t

c = 5520 Дж/ 0,2 кг × 30°С = 920 Дж/кг×°С

Отвечает Аулова Зоя.

Объяснение:

c=Q/m×t=5520/0,2×30=920 Дж/кг×°С