Який вантаж може підняти піднімальний кран на висоту 25 м, якщо його ККД становить 90% і три

чверті години витрачається на підготовчі операції? Електродвигун, що приводить у дію кран, споживає струм 30 А від мережі з напругою 220 В.

Ответы на вопрос

Отвечает Раевский Даниил.

Ответ:

Объяснение:

η=90% = 0,9 раз

I= 30 А

U= 220 В.

h=25м

t =3/4  часа =2700 с

m=?

Еп = η*А

m*g*h = η*I*U*t

m=  η*I*U*t / (g*h) = 0,9*30*220*2700  /  (10*25) == 64 тонны